Güven Hurdacı

Güven Hurdacı firması ile sizde metal hurdalarınızı geri dönüşüme kazandıra bilirsiniz. Bir temizlik şirketi olarak bu konuda kendilerini tavsiye ediyoruz. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası il sınırları dahilinde tüm hurda çeşitlerinin alımlarını en yüksek birim fiyatlar üzerinden gerçekleştirmektedir.

Hurdacı konusunda bölgesinde lider olan Güven Hurda ve geri dönüşüm firması ile sizde tüm hurdalarınızı yüksek değerlerle satabilirsiniz. Hurda alımını konusunda sizlerle güvenli bir ticaret amaçlamaktayız. Bu nedenle çalışmalarımızda objektif bir hizmet sunmaktayız. Mevcut güncel hurda metal fiyatları ile alım yapaktayız. Aynı zamanda hassas terazilerle tartma işlemi gerçekleştirmekteyiz.

Güven Hurdacı Alım Yaptığı Metal Hurda Çeşitleri Nelerdir?

Güven hurdacı olarak geri dönüşümü müsait olan tüm metal çeşitlerinin alımlarını yapmaktayız. Bu yönde yaptığımız çalışmalarla alına bilecek tüm metal hurdaları değerlendirme amacındayız. Hurda alımını yaptığımız liste şu şekildedir;

  1. Demir Hurdası
  2. Bakır Hurdası
  3. Alüminyum Hurdası
  4. Çinko Hurdası
  5. Plastik Hurdası
  6. Kablo Hurdası
  7. Kağıt Hurdası
  8. Sarı Hurdası
  9. Akü Hurdası
  10. Makime Parçası Hurdası

Ve bu listede olmayan tamamen veya kısmı metal barındıran tüm hurdalarınız gerekli değerlendirme yapılarak alınmaktadır. Güven hurdacı firmasını aramadan hurdalarınızı geri dönüşüm yerine çöpe atmayınız.

Güven Hurda Servis Hizmeti Verdiği Bölgeleri

Güven Hurda firması İstanbul’un tüm ilçeleri ile birlikte Tekirdağ, Çorlu, Kırklareli, Sakarya, Edirne, Balıkesir gibi bir çok il ve bu illere bağlı ilçeler için hizmet vermektedir. Sizlere en yakın hurdacı firması olabilmek için gerekli olan alt yapıyı oluşturmuşlardır. Bu sayede aradığınızda çok hızlı şekilde çözüm üreteceklerinden emin olabilirsiniz.

İstanbul’da Avrupa yakası ve Anadolu yakası hurdacı hizmetleri konusunda en gelişmiş çözümleri sunmaktadır. Aynı zamanda yıkım, söküm gibi ihtiyaçlarınız içinde talepte bulunabilirsiniz.

Web Sitesi : https://guvenhurdaci.com/

Telefon ve Whatsapp : 0544 911 47 68

Adres : Söğütlü Çeşme, Gazi Osman Paşa Sk. No:48, 34295 Küçükçekmece/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.